November   December   January   February   March 
Boys High School Girls High School
Sun, Nov 1 Nov 1
 
Mon, Nov 2 Nov 2
Tue, Nov 3 Nov 3
 
Boys High School Girls High School
Wed, Nov 4 Nov 4
Thu, Nov 5 Nov 5
Bemidji @ Brainerd-LF
Detroit Lakes @ Fergus Falls
Park @ Bloomington Jefferson
Fri, Nov 6 Nov 6
Buffalo @ Brainerd-LF
Boys High School Girls High School
Sat, Nov 7 Nov 7
Eveleth-G-ME @ Princeton
Moorhead @ Bloomington Jefferson
Sun, Nov 8 Nov 8
 
Mon, Nov 9 Nov 9
Boys High School Girls High School
Tue, Nov 10 Nov 10
N. Wright Co @ Brainerd-LF
Northern Lakes @ Willmar
Praire Centre @ Fergus Falls
River Lakes @ Buffalo
Totino-Grace @ Princeton
Wed, Nov 11 Nov 11
Thu, Nov 12 Nov 12
River Lakes @ Alexandria
Prior Lake @ Bloomington Jefferson
Boys High School Girls High School
Fri, Nov 13 Nov 13
North Shore @ Princeton
Sat, Nov 14 Nov 14
Buffalo @ Sartell-SR
Woodbury @ Fergus Falls
Sun, Nov 15 Nov 15
 
Boys High School Girls High School
Mon, Nov 16 Nov 16
Tue, Nov 17 Nov 17
Alexandria @ Fergus Falls
Hastings @ Bloomington Jefferson
Mankato East @ Hutchinson
Marshall @ Prairie Centre (SC)
Moorhead @ Brainerd-LF
Northern Lakes @ Detroit Lakes
Sartell-SR @ SC Icebreakers
Willmar @ River Lakes
Wed, Nov 18 Nov 18
Boys High School Girls High School
Thu, Nov 19 Nov 19
Fergus Falls @ Sartell-SR
Holy Angels @ New Prague
River Lakes @ Hutchinson
Fri, Nov 20 Nov 20
Morris-Benson @ SC Cathedral
Rogers @ Brainerd
Simley @ Sartell
Delano @ Alexandria
Rogers @ Brainerd-LF
Hopkins @ Princeton
Sat, Nov 21 Nov 21
Elk River @ SC Tech-Apollo
Fergus Falls @ Detroit Lakes
Eveleth-G-ME @ Princeton
Mound-Westonka @ New Ulm
Orono @ Alexandria
Bloomington Jefferson @ New Prague
Wayzata @ Brainerd-LF @ (LF Exchange Arena)
SC Icebreakers @ Hutchinson
Boys High School Girls High School
Sun, Nov 22 Nov 22
Mon, Nov 23 Nov 23
Tue, Nov 24 Nov 24
Fargo North @ West Fargo
G.F. Central @ Fargo South-Shanley
Grafton-PR @ G.F. Red River
Northern Lakes @ Prairie Centre (LP)
SC Cathedral @ Fergus Falls
Alexandria @ Sartell-SR
Devils Lake @ West Fargo
Fergus Falls @ Willmar
Forest Lake @ Brainerd-LF
Grand Forks @ Fargo Davies
Hopkins @ Bloomington Jefferson
Hudson @ Princeton
Jamestown @ Crookston
Mandan @ Fargo North-S
Williston @ Dickinson
Boys High School Girls High School
Wed, Nov 25 Nov 25
Thu, Nov 26 Nov 26
Fri, Nov 27 Nov 27
Bismarck Century @ Fargo North
Bismarck High @ West Fargo
Centennial @ Bloomington Jefferson
E. Grand Forks @ Sartell
Warroad @ SC Cathedral
Northfield vs. Sartell-SR  (SC Turkey Trot)
Duluth Marshall vs. SC Icebreakers (SC Turkey Trot)
Boys High School Girls High School
Sat, Nov 28 Nov 28
Bismarck Century @ West Fargo
Bismarck High Fargo North
E. Grand Forks @ SC Cathedral
Rogers @ SC Tech-Apollo
Warroad @ Sartell
Dodge County @ Hutchinson
Duluth Marshall vs. Sartell-SR (SC Turkey Trot)
Northfield vs. SC Icebreakers (SC Turkey Trot)
Sun, Nov 29 Nov 29
Mon, Nov 30 Nov 30
Breckenridge-W @ Willmar
Prairie Centre @ River Lakes
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home