Under Construction   (limited to current license holders)

 
November   December   January   February   March   
Boys High School Girls High School
Fri, Jan 1 Fri, Jan 1
   
Sat, Jan 2 Sat, Jan 2
Dickinson 2 @ Minot 3
Fargo North 3 @ G.F. Red River 4
May-Port 6 @ Grafton-PR 3
Williston 4 @ Mandan 3
Dickinson 0 @ Williston 2
Fargo Davies 6 @ Jamestown 1
Grand Forks 2 @ West Fargo 4
Sun, Jan 3 Sun, Jan 3
Boys High School Girls High School
Mon, Jan 4 Mon, Jan 4
Devils Lake 1 @ Minot 2
Tue, Jan 5 Tue, Jan 5
Bismarck Century 4 @ Minot 5
Dickinson 2 @ Bismarck High 3
Fargo North 1 @ W.F. Sheyenne 3
Fargo South-S 11 @ Devils Lake 1
Grafton-PR 0 @ G.F. Central 8
G.F. Red River 4 @ Fargo Davies 2
Hazen-Beulah 2 @ Mandan 6
Williston 7 @ Bottineau-Rugby 3
Fargo Davies @ Fargo North-South
Wed, Jan 6 Wed, Jan 6
Boys High School Girls High School
Thu, Jan 7 Thu, Jan 7
Hazen-Beulah 0 @ Minot 9
May-Port 6 @ West Fargo 3
Dickinson 2 @ Williston 6
Fargo Davies 6 @ Grand Forks 1
Mandan 5 @ Jamestown 3
Minot 7 @ Dickinson 0
Fri, Jan 8 Fri, Jan 8
W.F. Sheyenne 1 @ G.F. Red River 7
Devils Lake 0 @ West Fargo 4
Bismarck Century 2 @ Bismarck High 3
Bottineau-R 4 @ Jamestown 6
Fargo Davies 8 @ Grafton-PR 1
Fargo South-S 4 @ Fargo North 1
Bismarck 4 @ Devils Lake 0
Fargo North-South 7 @ Williston 0
West Fargo 0 @ Minot 3
Sat, Jan 9 Sat, Jan 9
W.F. Sheyenne 0 @ G.F. Central 3
Bottineau-R 5 @ Mandan 4
Jamestown 6 @ Dickinson 2
Mandan 1 @ Fargo Davies 3
Fargo North-South 5 @ Minot 1
West Fargo 4 @ Williston 0
Dickinson 5 @ Jamestown 4
Boys High School Girls High School
Sun, Jan 10 Sun, Jan 10
Mon, Jan 11 Mon, Jan 11
Tue, Jan 12 Tue, Jan 12
West Fargo 2 @ G.F. Central 6
Bismarck Century 2 @ Dickinson 1
Fargo Davies 0 @ Fargo South-S 2
Hazen-Beulah 1 @ Bismarck High 9
Jamestown 2 @ Mandan 0
Minot 2 @ Williston 2 (SO)
W.F. Sheyenne 5 @ Grafton-PR 1
Bismarck 3 @ Minot 1
Fargo North-South 6 @ Grand Forks 3
Jamestown 1 @ West Fargo 5
Mandan 5 @ Dickinson 0
Boys High School Girls High School
Wed, Jan 13 Wed, Jan 13
Minnesota Competition is scheduled to resume Jan 14th
Thu, Jan 14 Thu, Jan 14
Wadena-DC @ Prairie Centre Ppd
Alexandria @ Fergus Falls Ppd
Sartell 3 @ SC Tech-Apollo 7
Morris-Benson @ Willmar  Ppd
Breckenridge-W @ Little Falls  Ppd
Chisago Lakes 3 @ Monticello 5
Kittson Central 2 @ Detroit Lakes 3
Chaska 9 @ Buffalo 5
Bismarck Century @ Hazen-Beulah  Ppd
Dickinson @ Mandan  Ppd
Holy Family @ Hutchinson  Ppd
Fergus Falls @ Alexandria  Ppd
St. Cloud Icebreakers 1 @ Brainerd-LF 3
Benilde-SM 1 @ Bl. Jefferson 0
West Fargo @ Devils Lake  Ppd
Thief River Falls 3 @ Crookston 1
Minot @ Williston  Ppd
Willmar @ New Ulm   Ppd
Fri, Jan 15 Fri, Jan 15
Alexandria 5 @ Fergus Falls 4  
Devils Lake 0 @ Fargo North 3
East Grand Forks 1 @ G.F. Red River 6
Grafton-PR 3 @ West Fargo 6
G.F. Central 6 @ Fargo Davies 1 
Minot 4 @ Jamestown 4 (SO)
Orono @ Litchfield-DC  Ppd
 SC Tech-Apollo @ SC Cathedral  to 3/4/21
Waconia 5 @ New Prague 4
Fergus Falls 1 @ Alexandria 5
East Grand Forks 2 @ Crookston 0
Hopkins-St. Louis Park 3 @ Princeton 1
Mandan 0 @ Bismarck 3
Boys High School Girls High School
Sat, Jan 16 Sat, Jan 16
Chanhassen 7 @ Bl. Kennedy 1
Fargo South-S 1 @ W.F. Sheyenne 3
Morris-Benson 2 @ SC Cathedral 3
SC Tech-Apollo 8 @ Sauk Rapids 0
River Lakes 2 @ Fergus Falls 8
Sartell 2 @ Brainerd 1
Wadena-DC 3 @ Prairie Centre 6 
North Branch 6 @ Princeton 5
Thief River Falls 2 @ Little Falls 4
Willmar 1 @ Litchfield-DC 6
Bismarck Century 2 @ Williston 1
Bismarck High 4 @ Bottineau-R 1
Fergus Falls 0 @ River Lakes 6
Bismarck 3 @ Grand Forks 2
Fargo Davies 15 @ Devils Lake 1
Jamestown 3 @ Fargo North-South 9
Roseau @ St. Cloud Icebreakers to 2/20
St. Paul United 0 @ Buffalo 7
Sun, Jan 17 Sun, Jan 17
Mon, Jan 18 Mon, Jan 18
Bottineau-R 4 @ Williston 3
Sioux Falls 2 @ Grand Forks 4
Boys High School Girls High School
Tue, Jan 19 Tue, Jan 19
Monticello 1 @ SC Cathedral 2
Moorhead 3 @ Brainerd 2 (OT)
Alexandria 3 @ Sartell 2
Bl. Kennedy 2 @ Bl. Jefferson 7
Fargo Davies 2 @ W.F. Sheyenne 1
Fargo South-Shanley 1 @ G.F. Central 4
River Lakes 2 @ Sauk Rapids-R 2 (OT)
Princeton 2 @ Little Falls 3
Bismarck High 1 @ Mandan 1
Minot 4 @ Bismarck Century 6
Dickinson 4 @ Jamestown 5 (OT)
G.F. Red River 7 @ Grafton-PR 0
New Prague 2 @d Hutchinson 1
West Fargo 2 @ Fargo North 4
St. Cloud Icebreakers 0 @ Willmar 6
Detroit Lakes 0 @ Fergus Falls 4
International Falls 0 @ Crookston 6
Minot 5 @ Devils Lake 0
Wayzata 1 @ North Wright County 3
Jamestown 2 @ Fargo Davies 9
Bismarck 2 @ Dickinson 0
Fargo North-South 6 @ West Fargo 1
Mound-Westonka @ Litchfield-DC
Minnehaha United 4 @ New Ulm 1
Hutchinson 5 @ New Prague 2
Wed, Jan 20 Wed, Jan 20
Thu, Jan 21 Thu, Jan 21
Fergus Falls 4 @ Sartell 3 (OT)
Sauk Rapids-R 4 @ Alexandria 10
East Grand Forks 7 @ Fargo Davies 3 
St. Francis 2 @ Monticello 0
Detroit Lakes 8 @ Prairie Centre 3
Brainerd 3 @ River Lakes 0
W.F. Sheyenne 3 @ West Fargo 5
Litchfield-DC 2 @ New Ulm 1
Hopkins 3 @ Buffalo 10
G.F. Red River 4 @ Fargo North 3
Mandan 1 @ Bismarck Century 3
Minot 3 @ Bismarck High 0
Red Lake Falls 2 @ May-Port 4
Bemidji 2 @ Willmar 5
Minneapolis 7 @ Bl. Jefferson 1
River Lakes 2 @ Brainerd-LF 1 (OT)
Sartell-Sauk Rapids 3 @ Fergus Falls 5
Boys High School Girls High School
Fri, Jan 22 Fri, Jan 22
Morris-Benson 0 @ Little Falls 8
G.F. Central 4 @ West Fargo 0
Northern Lakes 5 @ Wadena-DC 2
Hopkins 1 @ Minneapolis 3
Devils Lake 1 @ Grafton-PR 5
Orono 4 @ New Prague 0
Bottineau-Rugby 8 @ Hazen-Beulah 2
Delano-Rockford 5 @ Hutchinson 3
SC Icebreakers 1 @ River Lakes 2
Grand Forks 4 @ Williston 3
Jamestown 3 @ Bismarck 6
Mandan 1 @ West Fargo 1(SO)
Marshall 1 @ New Ulm 2
Sat, Jan 23 Sat, Jan 23
Roseau 5 @ SC Tech-Apollo 1
Fargo North 1 @ Fargo Davies 5
Chaska 4 @ Bloomington Jefferson 1
G.F. Central 4 @ G.F. Red River 3
W.F. Sheyenne 1 @ Fargo South-S 1 (SO)
Bottineau-R 6 @ Dickinson 2
Williston @ Jamestown Ppd
Bismarck Century 9 @ Hazen-Beulah 0
Roseau 1 @ Alexandria 1 (OT)
Devils Lake 1 @ Williston 2
Grand Forks 2 @ Minot 1
West Fargo 0 @ Mandan 2
Minnesota River @ Litchfield-DC
Fargo Davies 6 @ Bismarck 1
Sun, Jan 24 Sun, Jan 24
Boys High School Girls High School
Mon, Jan 25 Mon, Jan 25
Tue, Jan 26 Tue, Jan 26
Bemidji @ SC Tech-Apollo
Chaska @ Bl. Kennedy
Fargo South-Shanley @ G.F. Red River
Grafton-PR @ W.F. Sheyenne
G.F. Central @ Devils Lake
Pine City @ Monticello
Red Lake Falls @ Detroit Lakes
West Fargo @ Fargo Davies
East Grand Forks @ Crookston
Alexandria @ River Lakes
Hazen-Beulah @ Williston
Sartell @ Sauk Rapids-R
Moorhead @ Prairie Centre
River Lakes @ Alexandria
Wed, Jan 27 Wed, Jan 27
Boys High School Girls High School
Thu, Jan 28 Thu, Jan 28
Benilde-SM @ Bl. Kennedy
Bismarck High @ Hazen-Beulah
Detroit Lakes @ Wadena-DC
Eden Prairie @ Buffalo
Fargo South-S @ West Fargo
Hastings @ New Prague
Little Falls @ Sartell
May-Port @ Fargo North
Minot @ Mandan
Sauk Rapids @ Willmar
St. Cloud Tech-Apollo @ Alexandria
W.F. Sheyenne @ Devils Lake
Alexandria @ St. Cloud Icebreakers
Bemidji @ Brainerd-LF
Bl. Jefferson @ Holy Angels
Fairmont @ New Ulm
Sartell-Sauk Rapids @ River Lakes
Waconia @ Hutchinson
West Fargo @ Crookston
Fri, Jan 29 Fri, Jan 29
Bottineau-R @ Bismarck High
Fargo North @ Grafton-PR
Williston @ Bismarck Century
Bismarck @ West Fargo
Dickinson @ Grand Forks
Fargo Davies @ Williston
Jamestown @ Minot
Mandan @ Devils Lake
Marshall @ Litchfield-DC
Sat, Jan 30 Sat, Jan 30
Becker-BL @ Princeton
Bottineau @ Bismarck Century
Devils Lake @ Fargo South-S
Dodge County @ New Prague
G.F. Red River @ Minot
Grafton-PR @ Crookston
Hazen-Beulah @ Jamestown
Mandan @ Dickinson
River Lakes @ Little Falls
Wadena-DC @ Fergus Falls
 Wayzata @ St. Michael-Albertville
Bismarck @ Fargo North-South
Buffalo @ North Wright County
Chaska-Chanhassen @ Minneapolis
Dickinson @ Devils Lake
Fargo Davies @ Minot
Jamestown @ Williston
Mandan @ Grand Forks
Prairie Centre @ Detroit Lakes
Simley @ Bl. Jefferson
Sun, Jan 31 Sun, Jan 31
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home