Boys High School Girls High School
Tue, Dec 1 Dec 1
Alexandria @ Little Falls
Fargo Davies @ Fargo North
Fargo South-S @ W.F. Sheyenne
G.F. Red River @ Devils Lake
Litchfield-DC @ River Lakes
Northern Lakes @ Detroit Lakes
Sartell @ Fergus Falls
SC Tech-Apollo @ Brainerd
Williston @ Dickinson
Willmar @ Sauk Rapids
Aberdeen Central @ Jamestown
Bismarck @ Minot
Delano-Rockford @ New Prague
Fergus Falls @ Detroit Lakes
Litchfield-DC @ Hutchinson
Mandan @ Dickinson
Pine City @ Princeton
River Lakes @ Prairie Centre (SC)
Sartell-SR @ Willmar
Simley @ Bloomington Jefferson
Wed, Dec 2 Dec 2
Thu, Dec 3 Dec 3
Alexandria @ Willmar
Buffalo @ Brainerd
Dickinson @ Mandan
Litchfield-DC @ Monticello
North Branch @ Princeton
Mahtomedi @ Sartell
River Lakes @ SC Tech-Apollo
Roseville @ Bloomington Kennedy
Sauk Rapids @ Fergus Falls
Wadena-DC @ Little Falls
Alexandria @ Willmar
Armstrong-Cooper @ New Prague
Detroit Lakes @ Prairie Centre (LP)
Dodge County @ Princeton
SC Icebreakers @ Brainerd-LF
Boys High School Girls High School
Fri, Dec 4 Dec 4
Fargo South-S. @ Fargo Davies
G.F. Central @ West Fargo
Hutchinson @ Fergus Falls
Pine City @ Sauk Rapids
Prairie Centre @ Detroit Lakes
White Bear Lake @ Alexandria
Bismarck @ Jamestown
Dodge County @ Princeton
Eden Prairie @ Brainerd-LF
Fargo North-S @ Mandan
Minot @ Devils Lake
Orono @ Hutchinson
Williston @ Grand Forks
Sat, Dec 5 Dec 5
Cloquet-E-C @ Bloomington Jefferson
W.F. Sheyenne @ G.F. Red River
Williston @ Bismarck High
E. Grand Forks @ Fergus Falls
Fargo Davies @ Bismarck
Fargo North-S @ Dickinson
Holy Angels @ SC Icebreakers
Minot @ Grand Forks
Prairie Centre @ Crookston
Williston @ Devils Lake
Sun, Dec 6 Dec 6
Boys High School Girls High School
Mon, Dec 7 Dec 7
Tue, Dec 8 Dec 8
Alexandria @ Sauk Rapids
Bloomington Kennedy @ Minneapolis
Breck School @ Princeton
Eastview @ Bloomington Jefferson
Fargo Davies @ G.F. Central
Fergus Falls @ Brainerd
G.F. Red River @ Fargo South-S.
Little Falls @ SC Tech-Apollo
Mandan @ Bismarck High
Minot @ Bismarck Century
Park Rapids @ Detroit Lakes
Providence Academy @ Prairie Centre (SC)
Sartell @ River Lakes
West Fargo @ W.F. Sheyenne
Fargo Davies @ Fargo North-S
Pine City @ Prairie Centre (LP)
Orono @ Litchfield-DC
Sartell-SR @ Fergus Falls
SC Icebreakers @ River Lakes
Waconia @ New Prague
Wed, Dec 9 Dec 9
Boys High School Girls High School
Thu, Dec 10 Dec 10
Alexandria @ River Lakes
Bismarck High @ Jamestown
Brainerd @ Sartell
Cambridge-I @ Monticello
Fergus Falls @ Willmar
Mandan @ Minot
Park Rapids @ Crookston
SC Tech-Apollo @ Sauk Rapids
Southwest Christian @ Bloomington Kennedy
Brainerd-LF @ Fergus Falls
Chisago Lakes @ Princeton
New Prague @ Hutchinson
Willmar @ SC Icebreakers
Fri, Dec 11 Dec 11
Bismarck Century @ Mandan
Devils Lake @ G.F. Central
Hutchinson @ Princeton
Devils Lake @ Mandan
Minot @ Jamestown
Mound-Westonka @ Alexandria
Roseau @ Brainerd-LF
Williston @ Fargo Davies
West Fargo @ Bismarck
Sat, Dec 12 Dec 12
Bagley @ Prairie Centre (SC)
Dickinson @ Minot
Fargo North @ G.F. Red River
Jamestown @ Williston
Mound-Westonka @ SC Cathedral
Spring Lake Park @ Bloomington Kennedy
Austin @ Prairie Centre (SC)
Devils Lake @ Dickinson
Fargo North-S @ Bismarck
Fergus Falls @ Crookston
Grand Forks @ Mandan
Williston @ Jamestown
Boys High School Girls High School
Sun, Dec 13 Dec 13
Mon, Dec 14 Dec 14
Tue, Dec 15 Dec 15
Bismarck Century @ Mandan
Burnsville @ Bloomington Jefferson
Chisago Lakes @ Sauk Rapids-R
Devils Lake @ W.F. Sheyenne
G.F. Red River @ G.F. Central
Graton-PR @ Fargo North
Prairie Centre @ Wadena-DC
River Lakes @ Fergus Falls
SC Cathedral @ Sartell
SC Tech-Apollo @ Alexandria
West Fargo @ Fargo South-S.
Alexandria @ River Lakes
Bismarck @ Mandan
Devils Lake @ Fargo Davies
Holy Family @ Litchfield-DC
Jamestown @ Grand Forks
Northern Tier Stars @ Prairie Centre (SC)
Orono @ New Prague
Sartell-SR @ Brainerd-LF
West Fargo @ Fargo North-S
Williston @ Minot
Boys High School Girls High School
Wed, Dec 16 Dec 16
Thu, Dec 17 Dec 17
Chisago Lakes @ Princeton
Mandan @ Dickinson
Morris-Benson @ Prairie Centre (SC)
St. Francis @ Sauk Rapids
SC Tech-Apollo @ Sartell
Alexandria @ SC Icebreakers
Chaska-Chanhassen @ Bloomington Jefferson
Fergus Falls @ River Lakes
Hutchinson @ New Ulm
Jamestown @ Devils Lake
Willmar @ Brainerd-LF @ Exchange
Fri, Dec 18 Dec 18
Bemidji @ Alexandria
Bismarck Century Jamestown
Dodge County @ Little Falls
Fargo South-S @ Grafton-PR.
G.F. Central @ Fargo North
New Prague @ Bloomington Jefferson
Prairie Centre @ Willmar
River Lakes @ Wadena-DC
West Fargo @ G.F. Red River
Gentry Academy @ New Prague
Grand Rapids @ Brainerd-LF
River Lakes @ Sartell-SR
Somerset @ Prairie Centre (LP)
Waconia @ Litchfield-DC
Williston @ Mandan
Boys High School Girls High School
Sat, Dec 19 Dec 19
Bismarck High @ Williston
Centennial @ Brainerd
Fergus Falls @ Crookston
Greenway @ Little Falls
Hermantown @ SC Cathedral
Jamestown @ Minot
W.F. Sheyenne @ Bismarck  Century
Fargo North-S @ Devils Lake
Moorhead @ SC Icebreakers
Williston @ Bismarck
Sun, Dec 20 Dec 20
Mon, Dec 21 Dec 21
Boys High School Girls High School
Tue, Dec 22 Dec 22
Alexandria @ Brainerd
Bismarck High @ Minot
Delano @ Monticello
Fergus Falls @ SC Tech-Apollo
Park Rapids @ Wadena-DC
Princeton @ Little Falls
River Lakes @ Sauk Rapids
Sartell @ Willmar
West Fargo @ Jamestown
Detroit Lakes @ Fargo North-S
Devils Lake @ Grand Forks
Hopkins @ New Prague
SC Icebreakers @ Sartell-SR
Totino-Grace @ Bloomington Jefferson
Willmar @ Prairie Centre (SC)
Wed, Dec 23 Dec 23
Thu, Dec 24 Dec 24
Boys High School Girls High School
Fri, Dec 25 Dec 25
Sat, Dec 26 Dec 26
Sun, Dec 27 Dec 27
Boys High School Girls High School
Mon, Dec 28 Dec 28
Fargo North @ Crookston  Invite?
Jamestown @ W.F. Sheyenne
New Ulm @ Fergus Falls @ (FF Tournament)
Fargo North-S vs. Sartell-SR  (S-SR Tournament)
New Ulm vs. SC Icebreakers (S-SR Tournament)
Minot Tournament
Tue, Dec 29 Dec 29
Bismarck Century @ G.F. Central
Bismarck High @ G.F. Red River
Bottineau-R @ Fergus Falls @ (FF Tournament)
Devils Lake @ Jamestown
River Lakes vs. Proctor @ (SR Tournament)
Wadena-DC vs. Sauk Rapids @ (SR Tournament)
W.F. Sheyenne @ Little Falls
St. Cloud Tournament
Fargo North-S vs. New Ulm (S-SR Tournament)
West Fargo vs. Sartell-SR (S-SR Tournament)
Minot Tournament
Wed, Dec 30 Dec 30
Bismarck Century @ G.F. Red River
Bismarck High @ G.F. Central
Detroit Lakes vs Fergus Falls @ (FF Tournament)
Proctor vs. Sauk Rapids @ ( SR Tournament)
River Lakes vs. Wadena-DC @ ( SR Tournament)
St. Cloud Tournament
Mound-Westonka @ Hutchinson
West Fargo vs. SC Icebreakers  (S-SR Tournament)
Minot Tournament
Thu, Dec 31 Dec 31
St. Cloud Tournament
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home