November   December   January   February   March   
Boys High School Girls High School
Sat, Jan 1 Sat, Jan 1
   
Sun, Jan 2 Sun, Jan 2
Mon, Jan 3 Mon, Jan 3
Boys High School Girls High School
Tue, Jan 4 Tue, Jan 4
Bemidji 1 @ Little Falls 5
Bismarck Century 3 @ Minot 6
Breckenridge-W @ River Lakes Ppd
Cambridge-I 5 @ Sauk Rapids 2
Detroit Lakes @ Wadena-DC Ppd
Devils Lake @ W.F. Sheyenne to 1/10
Dickinson 3 @ Bismarck High 2 (OT)
E. Grand Forks 3 @ G.F. Red River 5
Elk River 5 @ Sartell 3
Fargo South-S. 1 @ Fargo North 2
G.F. Central @ Grafton-PR to 1/15
Hazen-B 2 @ Mandan 8
Jamestown 6 @ Bismarck Legacy 3
Morris-Benson @ Prairie Centre Ppd
Monticello 2 @ Alexandria 8
New Prague @ B. Jefferson to 2/5
Thief River Falls @ Crookston to 1/7
Williston 5 @ Bottineau-R 4(OT)
Detroit Lakes @ Fergus Falls Ppd
Moorhead 4 @ Fargo Davies 2
Northern Tier 8 @ Princeton 0
Willmar 3 @ St. Cloud 1
Wed, Jan 5 Wed, Jan 5
Thu, Jan 6 Thu, Jan 6
Fergus Falls 2 @ Alexandria 5
G.F. Red River 5 @ Fargo Davies 1
Marshall 2 @ New Ulm 3
Northern Edge 1 @ Princeton 2
Orono 2 @ St. Cloud Cathedral 0
Prairie Centre 5 @ Northern Lakes 6
Sartell 6 @ St. Cloud 1
West Fargo 5 @ Devils Lake 2
Willmar 2 @ River Lakes 11
Alexandria 4 @ Fergus Falls 2
Detroit Lakes 0 @ Northern Lakes 14
Fargo Davies 5 @ Grand Forks 1
Mandan 3 @ Jamestown 4(OT)
River Lakes 4 @ Willmar 0
St. Cloud 0 @ Sartell-SR 0(OT)
Boys High School Girls High School
Fri, Jan 7 Fri, Jan 7
Bottineau-R 0 @ Jamestown 6
Fargo North @ G.F. Central  Ppd
Fargo South-S @ Bismarck High  Ppd
Gentry Academy 2 @ G.F. Red River 1
Grafton-PR @ Sheyenne  Ppd
Hutchinson 3 @ Little Falls 6
Rock Ridge 3 @ Bloomington Kennedy 0
Thief River Falls 6 @ Crookston 3
Warroad 9 @ Fergus Falls 0
Williston 2 @ Manda 3
Bismarck 13 @ Devils Lake 1
Elk River 3 @ Brainerd-LF 4
Fargo North-South @ Williston  Ppd
West Fargo @ Minot  Ppd
Sat, Jan 8 Sat, Jan 8
Minnesota River 1 @ New Ulm 3
Minot 2 @ Fargo Davies 3(OT)
Rock Ridge 2 @ Minneapolis 3
Waconia 2 @ Bloomington Kennedy 3 (OT)
Warroad 3 @ Detroit Lakes 0
Williston 3 @ Bismarck Legacy 1
Bottineau-R 3 @ Mandan 2
Hutchinson 4 @ Princeton 3 (OT)
Jamestown 7 @ Dickinson 1
May-Port CG @ Devils Lake
Bemidji @ Alexandria Ppd
Bismarck 5 @ Grand Forks 2
Detroit Lakes 0 vs. Mankato East 11
Fargo Davies 6 @ Mandan 0
Jamestown 7 @ Dickinson 2
Minnesota River 0 @ New Ulm 3
Fargo North-South 7 @ Williston 0
Sun, Jan 9 Sun, Jan 9
Boys High School Girls High School
Mon, Jan 10 Mon, Jan 10
Devils Lake 2 @ W.F. Sheyenne 3
Sauk Rapids 4 @ River Lakes 5(OT)
Tue, Jan 11 Tue, Jan 11
Alexandria 3 @ Brainerd 2 (OT)
Bismarck High 5 @ Bismarck Century 1
G.F. Central 1 @ Fargo Davies 4
G.R. Red River 7 @ W.F. Sheyenne 0
Pine City 1 @ SC Cathedral 7
Princeton 1 @ Monticello 3
Willmar 0 @ Sartell 15
Dickinson 0 @ Bismarck Legacy 3
Fargo North 7 @ Grafton-PR 2
Jamestown 8 @ Mandan 1
Minot 4 @ Williston 2
Brainerd-LF 1 @ Alexandria 5
Chisago Lakes 11 @ Princeton 1
Fargo North-S 22 @ Detroit Lakes 0
Fergus Falls 3 @ St. Cloud 6
Northern Lakes 7 @ Prairie Centre 1
River Lakes 5 @ Sartell-Sauk Rapids 2
E. Grand Forks 0 @ Fargo Davies 8
Mandan 6 @ Dickinson 0
West Fargo 2 @ Jamestown 0
Willmar 4 @ Hutchinson 2
Wed, Jan 12 Wed, Jan 12
Boys High School Girls High School
Thu, Jan 13 Thu, Jan 13
Bemidji 3 @ Brainerd 5
Wadena-DC 5 @ Prairie Centre 3
Bismarck Century 10 @ Hazen-B 1
Bismarck Legacy @ Bottineau-R Ppd
Dickinson 3 @ Mandan 1
Grafton-PR 3 @ Devils Lake 2 (OT)
Little Falls 5 @ Princeton 0
Morris-Benson 3 @ Willmar 4
Thief River Falls 1 @ Detroit Lakes 2
Williston 4 @ Bismarck High 3
Buffalo 4 @ St. Cloud 5
Morris-Benson 0 @ Willmar 13
Northern Lakes 3 @ Fergus Falls 3 (OT)
Orono 9 @ Bloomington Jefferson 2
Rochester Century 0 @ Princeton 3
Williston 0 @ Minot 5
Brainerd-LF 4 @ River Lakes 3
Fri,, Jan 14 Fri,, Jan 14
Chanhassen 7 @ Sartell 0
Hermantown 8 @ St. Cloud Cathedral 0
Mora-Milaca 7 @ Sauk Rapids 4
Warroad @ Crookston
G.F. Central @ West Fargo Ppd
G.F. Red River @ Fargo South-S Ppd
Grafton-PR @ Devils Lake  Ppd
River Lakes @ Brainerd Ppd
Minot @ Jamestown Ppd
Anoka-Spring Park 7 @ Princeton 0
Bismarck 2 @ Mandan 2 (SO)
Morris-Benson @ Detroit Lakes Ppd
Sat, Jan 15 Sat, Jan 15
Orono 8 @ Bloomington Kennedy 2
Totino-Grace 7 @ Alexandria 1
Chanhassen 5 @ St. Cloud 2
Little Falls 1 @ Fergus Falls 5
Fargo South-S 4 @ Devils Lake 3
Bismarck High 5 @ Bottineau-R 7
Bismarck Century 2 @ Williston 3(OT)
Litchfield-DC 5 @ Willmar 0
Minot 2 @ Jamestown 5
G.F. Central 8 @ Grafton-PR 0
Waconia 2 @ Bloomington Jefferson 9
Devils Lake 0 @ Fargo Davies 12
Detroit Lakes 1 @ Fergus Falls 12
West Fargo U 4 @ Minot 2
Dodge County 3 @ New Ulm 0
Fargo North-South 7 @ Jamestown 1
Litchfield-DC 1 @ Willmar 4
Northern Lakes 1 @ Crookston 5
Boys High School Girls High School
Sun, Jan 16 Sun, Jan 16
Mon, Jan 17 Mon, Jan 17
Tue, Jan 18 Tue, Jan 18
Bismarck High @ Mandan
Bismarck Legacy @ Minot
Breckenridge-W @ May-Port
Chisago Lakes @ Princeton
Crookston @ Fergus Falls
Devils Lake @ G.F. Red River
Dickinson @ Jamestown
Fargo North @ W.F. Sheyenne
G.F. Central @ Fargo South-S
Moorhead @ Fargo Davies
Northern Lakes @ Prairie Centre
Park Rapids @ Wadena-DC
St. Cloud Cathedral @ Alexandria
Waconia @ Bloomington Jefferson
West Fargo @ Grafton-PR
Alexandria @ Sartell-Sauk Rapids
Brainerd-LF @ Willmar
Dickinson @ Bismarck
Jamestown @ Fargo Davies
Moose Lake @ Northern Lakes
Morris-Benson @ Prairie Centre
Prior Lake @ New Ulm
West Fargo @ Fargo North-South
Boys High School Girls High School
Wed, Jan 19 Wed, Jan 19
Thu, Jan 20 Thu, Jan 20
Bagley-Fosston @ Crookston
Cambridge-I @ Monticello
Mandan @ Bismarck Century
Minot @ Bismarck High
New Prague @ New Ulm
Prairie Centre @ Detroit Lakes
Sartell @ Fergus Falls
St. Cloud @ Brainerd
St. Paul Academy @ Minneapolis
Wadena-DC @ Northern Lakes
Willmar @ Sauk Rapids
Brainerd-LF @l St. Cloud
Chaska-Chanhassen @ Bl. Jefferson
E. Grand Forks @ Fargo North-South
Fergus Falls @ Alexandria
Luverne @ New Ulm
Pine City @ River Lakes
Thief River Falls @ Fargo Davies
Willmar @ Sartell-SR
Fri, Jan 21 Fri, Jan 21
Bottineau-R @ Hazen-B
G.F. Red River @ Fargo North
Grafton-PR @ Fargo Davies
Sartell @ Alexandria
Thief River Falls @ Little Falls
W.F. Sheyenne @ G.F. Central
Williston @ Jamestown
Bismarck @ Jamestown
Devils Lake @ Minot
Grand Forks @ Williston
International Falls @ Detroit Lakes
North Shore at Princeton
Visitation @ Prairie Centre
Boys High School Girls High School
Sat, Jan 22 Sat, Jan 22
Bottineau-R @ Dickinson
Crookston @ Little Falls
Fargo North @ Fargo Davies
Holy Angels @ SC Cathedral
Mandan @ Bismarck Legacy
New Prague @ Bloomington Kennedy
Rock Ridge @ Princeton
Thief River Falls @ Northern Lakes
West Fargo @ Fargo South-S.
Williston @ Jamestown
Breck School @ Alexandria
Devils Lake @ Williston
Fargo North-South @ Fargo Davies
Grand Forks @ Minot
International Falls @ Crookston
River Lakes @ Detroit Lakes
Sun, Jan 23 Sun, Jan 23
Mon, Jan 24 Mon, Jan 24
Boys High School Girls High School
Tue, Jan 25 Tue, Jan 25
Alexandria @ Willmar
Benilde-SM @ Bloomington Jefferson
Bismarck Legacy @ Bismarck High
Bottineau-R @ Grafton-PR
Breckenridge-W @ Wadena-DC
Cambridge-I @ Princeton
Dickinson @ Bismarck Century
Fairmont @ New Ulm
Fargo Davies @ Fargo South-S
Fargo North @ Devils Lake
Fergus Falls @ Sauk Rapids
G.F. Central @ G.F. Red River
Grand Rapids @ Brainerd
Hazen-B @ Williston
Kittson Central @ Crookston
Morris-Benson @ Northern Lakes
Northern Edge @ Monticello
Park Rapids @ Prairie Centre
River Lakes @ St. Cloud
West Fargo @ W.F. Sheyenne
Wed, Jan 26 Wed, Jan 26
Thu, Jan 27 Thu, Jan 27
Alexandria @ Sauk Rapids
Apple Valley @ Bloomington Jefferson
Breck School @ Minneapolis
Breckenridge-W @ Prairie Centre
Fargo North @ Jamestown
G.F. Central @ Devils Lake
Luverne @ New Ulm
Minot @ Mandan
Park Rapids @ Northern Lakes
Sartell @ River Lakes
St. Cloud Cathedral @ Monticello
Wadena-DC @ Detroit Lakes
Fergus Falls @ Crookston
Hopkins-Park @ Princeton
Minnesota River @ Hutchinson
Northern Lakes @ Willmar
Boys High School Girls High School
Fri, Jan 28 Fri, Jan 28
Bottineau-R @ Bismarck High
G.F. Red River @ West Fargo
Hazen-Beulah @ May-Port
Hibbing-Chisholm @ Crookston
Prairie Centre @ Willmar
W.F. Sheyenne @ Fargo Davies
Williston @ Bismarck Century
Dickinson @ Grand Forks
Fargo Davies @ Williston
Grand Rapids @ Alexandria
Jamestown @ Minot
Mandan @ Devils Lake
West Fargo @ Bismarck
Sat, Jan 29 Sat, Jan 29
Blaine @ Brainerd
Bottineau-R @ Bismarck Century
Fargo South-S @ Grafton-PR
Fergus Falls @ Wadena-DC
Hazen-Beulah @ Jamestown
Mound-Westonka @ Little Falls
Northern Lakes @ Princeton
Park Rapids @ Crookston
Roseau @ St. Cloud
Rochester Lourdes @ St. Cloud Cathedral
St. Louis Park @ Bloomington Kennedy
Williston @ May-Port CG
Dickinson @ Devils Lake
Fargo Davies @ Minot
Fargo North-South @ Bismarck
Holy Angels @ Bloomington Jefferson
Jamestown @ Williston
Mandan @ Grand Forks
Prairie Centre @ Detroit Lakes
Sun, Jan 30 Sun, Jan 30
Mon, Jan 31 Mon, Jan 31
Little Falls @ Alexandria
Morris-Benson @ Wadena-DC
Alexandria @ Brainerd-LF
Detroit Lakes @ Crookston
Sartell-Sauk Rapids @ St. Cloud
Willmar @ Prairie Centre
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home