November   December   January   February   March 
Boys High School Girls High School
Mon, Nov 1 Mon, Nov 1
 
Tue, Nov 2 Tue, Nov 2
Wed, Nov 3 Wed, Nov 3
 
Boys High School Girls High School
Thu, Nov 4 Thu, Nov 4
Fri, Nov 5 Fri, Nov 5
Sat, Nov 6 Sat, Nov 6
Boys High School Girls High School
Sun, Nov 7 Sun, Nov 7
Mon, Nov 8 Mon, Nov 8
 
Tue, Nov 9 Tue, Nov 9
Boys High School Girls High School
Wed, Nov 10 Wed, Nov 10
Thu, Nov 11 Thu, Nov 11
Fergus Falls @ Detroit Lakes
Visitation @ Bloomington Jefferson
Fri, Nov 12 Fri, Nov 12
St. Cloud Crush @ Alexandria
Boys High School Girls High School
Sat, Nov 13 Sat, Nov 13
Armstrong-Cooper @ Bloomington Jefferson
International Falls @ Prairie Centre
North Wright Co  @ Sartell-Sauk Rapids
Sun, Nov 14 Sun, Nov 14
Mon, Nov 15 Mon, Nov 15
 
Boys High School Girls High School
Tue, Nov 16 Tue, Nov 16
Litchfield-DC @ Princeton
Marshall @ Prairie Centre
Moorhead @ Brainerd-LF
Northern Tier @ Sartell-Sauk Rapids
River Lakes @ Hutchinson
Wed, Nov 17 Wed, Nov 17
Thu, Nov 18 Thu, Nov 18
Boys High School Girls High School
Fri, Nov 19 Fri, Nov 19
Mound-Westonka @ Alexandria
Rogers @ Brainerd-LF
Sat, Nov 20 Sat, Nov 20
Fargo South-S @ Fargo Davies
Dodge County @ Bloomington Jefferson
Sun, Nov 21 Sun, Nov 21
Boys High School Girls High School
Mon, Nov 22 Mon, Nov 22
Devils Lake @ Minot
Tue, Nov 23 Tue, Nov 23
Bottineau-R @ Devils Lake
Fargo Davies @ G.F. Central
Grafton-PR @ Fargo North
Mandan @ Hazen-B
W.F. Sheyenne @ G.F. Red River
Breckenridge-W @ Detroit Lakes
Devils Lake @ West Fargo
Dickinson @ Williston
Fargo North-South @ Mandan
Grand Forks @ Fargo Davies
Hopkins-Park @ Bloomington Jefferson
Litchfield-DC @ Prairie Centre
Marshall @ Hutchinson
Moorhead @ Alexandria
Morris-Benson @ Princeton
Sartell-Sauk Rapids @ Brainerd-LF
St. Cloud Crush @ Fergus Falls
Willmar @ River Lakes
Wed, Nov 24 Wed, Nov 24
Boys High School Girls High School
Thu, Nov 25 Thu, Nov 25
Fri, Nov 26 Fri, Nov 26
Bismarck Century @ West Fargo
Bismarck Legacy @ Fargo North
Eastview @ Bloomington Jefferson
May-Port @ Dickinson
Notre Dame Acad @  Williston
Sartell vs Northfield  (SC Turkey Trot)
St. Cloud Crush vs. Duluth  (SC Turkey Trot)
Sat, Nov 27 Sat, Nov 27
Bemidji @ SC Tech-Apollo
Bismarck High @ Fargo North
Bismarck Legacy @ West Fargo
Fergus Falls @ Detroit Lakes
Notre Dame Acad @  Williston
Sartell vs Duluth  (SC Turkey Trot)
St. Cloud Crush vs. Northfield  (SC Turkey Trot)
Boys High School Girls High School
Sun, Nov 28 Sun, Nov 28
Mon, Nov 29 Mon, Nov 29
Tue, Nov 30 Tue, Nov 30
Alexandria @ Sartell
Armstrong-Cooper @ Minneapolis
Bemidji @ St. Cloud Crush
Bismarck Legacy @ Jamestown
Breckenridge-W @ Willmar
Buffalo @ Brainerd
Devils Lake @ Grafton-PR
E. Grand Forks @ Detroit Lakes
Fargo Davies @ Fargo North
Hutchinson @ River Lakes
Little Falls @ SC Cathedral
Northern Lakes @ Fergus Falls
Orono @ Bloomington Jefferson
West Fargo @ G.F. Central
Williston @ Dickinson
Worthington @ New Ulm
Aberdeen Central @ Jamestown
Bismarck @ Minot
Devils Lake @ Grand Forks
Dickinson @ Mandan
Fergus Falls @ River Lakes
Hutchinson @ Willmar
Northern Lakes @ St. Cloud Crush
Rogers @ Alexandria
Worthington @ New Ulm
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home