November   December   January   February   March 
Boys High School Girls High School
Mon, Nov 1 Mon, Nov 1
 
Tue, Nov 2 Tue, Nov 2
Wed, Nov 3 Wed, Nov 3
 
Boys High School Girls High School
Thu, Nov 4 Thu, Nov 4
Fri, Nov 5 Fri, Nov 5
Sat, Nov 6 Sat, Nov 6
Boys High School Girls High School
Sun, Nov 7 Sun, Nov 7
Mon, Nov 8 Mon, Nov 8
 
Tue, Nov 9 Tue, Nov 9
Boys High School Girls High School
Wed, Nov 10 Wed, Nov 10
Thu, Nov 11 Thu, Nov 11
Fergus Falls @ Detroit Lakes
Visitation @ Bloomington Jefferson
Fri, Nov 12 Fri, Nov 12
Alexandria @ St. Cloud Crush
Boys High School Girls High School
Sat, Nov 13 Sat, Nov 13
Armstrong-Cooper @ Bloomington Jefferson
International Falls @ Prairie Centre
Sun, Nov 14 Sun, Nov 14
Mon, Nov 15 Mon, Nov 15
 
Boys High School Girls High School
Tue, Nov 16 Tue, Nov 16
Litchfield-DC @ Princeton
Marshall @ Prairie Centre
Moorhead @ Brainerd-LF
River Lakes @ Hutchinson
Wed, Nov 17 Wed, Nov 17
Thu, Nov 18 Thu, Nov 18
Prairie Centre @ Northern Lakes
Boys High School Girls High School
Fri, Nov 19 Fri, Nov 19
Mound-Westonka @ Alexandria
Rogers @ Brainerd-LF
Sat, Nov 20 Sat, Nov 20
Dodge County @ Bloomington Jefferson
Mound-Westonka @ Willmar
Sun, Nov 21 Sun, Nov 21
Boys High School Girls High School
Mon, Nov 22 Mon, Nov 22
Devils Lake @ Minot
Tue, Nov 23 Tue, Nov 23
Bottineau-R @ Devils Lake
Fargo Davies @ G.F. Central
Mandan @ Hazen-B
W.F. Sheyenne @ G.F. Red River
Devils Lake @ West Fargo
Dickinson @ Williston
Fargo North-South @ Mandan
Grand Forks @ Fargo Davies
Hopkins @ Bloomington Jefferson
Litchfield-DC @ Prairie Centre
Marshall @ Hutchinson
Morris-Benson @ Princeton
Sartell-SR @ Brainerd-LF
St. Cloud Crush @ Fergus Falls
Willmar @ River Lakes
Wed, Nov 24 Wed, Nov 24
Boys High School Girls High School
Thu, Nov 25 Thu, Nov 25
Fri, Nov 26 Fri, Nov 26
Bismarck Century @ West Fargo
Bismarck Legacy @ Fargo North
Eastview @ Bloomington Jefferson
Rogers @ Brainerd
Sat, Nov 27 Sat, Nov 27
Bemidji @ SC Tech-Apollo
Bismarck High @ Fargo North
Bismarck Legacy @ West Fargo
Bloomington Kennedy @ Litchfield-DC
Bemidji @ SC Tech-Apollo
Boys High School Girls High School
Sun, Nov 28 Sun, Nov 28
Mon, Nov 29 Mon, Nov 29
Tue, Nov 30 Tue, Nov 30
Alexandria @ Sartell
Bismarck Legacy @ Jamestown
Buffalo @ Brainerd
Devils Lake @ Grafton-PR
Hutchinson @ River Lakes
Orono @ Bloomington Jefferson
West Fargo @ G.F. Central
Williston @ Dickinson
Worthington @ New Ulm
Bismarck @ Minot
Devils Lake @ Grand Forks
Dickinson @ Mandan
Fergus Falls @ River Lakes
Hutchinson @ Willmar
Worthington @ New Ulm
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home