November   December   January   February   March   
Boys High School Girls High School
Sat, Jan 1 Sat, Jan 1
   
Sun, Jan 2 Sun, Jan 2
Mon, Jan 3 Mon, Jan 3
Boys High School Girls High School
Tue, Jan 4 Tue, Jan 4
Bemidji @ Little Falls
Bismarck Century @ Minot
Breckenridge-Wahpeton @ River Lakes
Devils Lake @ West Fargo ?
Dickinson @ Bismarck High
E. Grand Forks @ G.F. Red River
G.F. Central @ Grafton-PR
Hazen-B @ Mandan
Jamestown @ Bismarck Legacy
Morris-Benson @ Prairie Centre
Monticello @ Alexandria
New Prague @ Bloomington Jefferson
Williston @ Bottineau-R
Delano-Rockford @ Litchfield-DC
Detroit Lakes @ Fergus Falls
Northern Lakes @ River Lakes
Northern Tier Stars @ Princeton
Willmar @ St. Cloud Crush
Wed, Jan 5 Wed, Jan 5
Thu, Jan 6 Thu, Jan 6
Fergus Falls @ Alexandria
G.F. Red River @ Fargo Davies
Marshall @ New Ulm
Sartell @ SC Tech-Apollo
West Fargo @ Devils Lake
Willmar @ River Lakes
Alexandria @ Fergus Falls
Fargo Davies @ Grand Forks
Mandan @ Jamestown
River Lakes @ Willmar
St. Cloud Crush @ Sartell-SR
Boys High School Girls High School
Fri, Jan 7 Fri, Jan 7
Fargo North @ G.F. Central ?
Fargo North @ Bismarck High ?
Gentry Academy @ G.F. Red River
Hutchinson @ Little Falls
Prairie Centre @ Northern Lakes
Virginia @ Bloomington Kennedy
Warroad @ Fergus Falls
Williston @ Mandan
Bismarck @ Devils Lake
Fargo North-South @ Williston
Litchfield-DC @ Hutchinson
Waseca @ New Ulm
Sat, Jan 8 Sat, Jan 8
Bottineau-R @ Mandan
Hutchinson @ Princeton
May-Port CG @ Devils Lake
Minnesota River @ New Ulm
Waconia @ Bloomington Kennedy
Warroad @ Detroit Lakes
Williston @ Bismarck Legacy
Bismarck @ Grand Forks
Fargo Davies @ Mandan
Jamestown @ Dickinson
Minnesota River @ New Ulm
West Fargo @ Williston
Sun, Jan 9 Sun, Jan 9
Boys High School Girls High School
Mon, Jan 10 Mon, Jan 10
Sauk Rapids @ River Lakes
Tue, Jan 11 Tue, Jan 11
Alexandria @ Brainerd
Bismarck High @ Bismarck Century
Dickinson @ Bismarck Legacy
G.F. Central @ Fargo Davies
G.R. Red River @ W.F. Sheyenne
Jamestown @ Mandan
Princeton @ Monticello
River Lakes @ Wadena-DC
Minot @ Williston
Willmar @ Sartell
Brainerd-LF @ Alexandria
Chisago Lakes @ Princeton
Fergus Falls @ St. Cloud Crush
Mandan @ Dickinson
Northern Lakes @ Prairie Centre
River Lakes @ Sartell-SR
Willmar @ Hutchinson
Wed, Jan 12 Wed, Jan 12
Boys High School Girls High School
Thu, Jan 13 Thu, Jan 13
Bismarck Century @ Hazen-B
Bismarck Legacy @ Bottineau-R
Dickinson @ Mandan
Little Falls @ Princeton
Wadena-DC @ Prairie Centre
Alexandria @ Sartell-SR
Northern Lakes @ Fergus Falls
Orono @ Bloomington Jefferson
River Lakes @ Brainerd-LF
West Fargo @ Devils Lake
Williston @ Minot
Fri,, Jan 14 Fri,, Jan 14
G.F. Central @ West Fargo
G.F. Red River @ Fargo South-S
Grafton-PR @ Devils Lake
Hermantown @ SC Cathedral
North Branch @ Princeton
Warroad @ Crookston
Bismarck @ Mandan
Sat, Jan 15 Sat, Jan 15
Bismarck High @ Bottineau-R
Bismarck Century @ Williston
Chanhassen @ SC Tech-Apollo
Fargo South-S @ Devils Lake
Little Falls @ Fergus Falls
Orono @ Bloomington Kennedy
Devils Lake @ Fargo Davies
Waconia @ Bloomington Jefferson
Boys High School Girls High School
Sun, Jan 16 Sun, Jan 16
Mon, Jan 17 Mon, Jan 17
Tue, Jan 18 Tue, Jan 18
Bismarck High @ Mandan
Bismarck Legacy @ Minot
Chisago Lakes @ Princeton
Crookston @ Fergus Falls
Devils Lake @ G.F. Red River
G.F. Central @ Fargo South-S
Northern Lakes @ Prairie Centre
Waconia @ Bloomington Jefferson
Brainerd-LF @ Willmar
Dickinson @ Bismarck
Holy Family @ Hutchinson
Morris-Benson @ Prairie Centre
Boys High School Girls High School
Wed, Jan 19 Wed, Jan 19
Thu, Jan 20 Thu, Jan 20
Cambridge-I @ Monticello
Mandan @ Bismarck Century
Minot @ Bismarck High
New Prague @ New Ulm
Prairie Centre @ Detroit Lakes
Sartell @ Fergus Falls
SC Tech-Apollo @ Brainerd
Willmar @ Sauk Rapids
Brainerd-LF @l St. Cloud Crush
Chaska-Chanhassen @ Bl. Jefferson
Fergus Falls @ Alexandria
Luverne @ New Ulm
Pine City @ River Lakes
Willmar @ Sartell-SR
Fri, Jan 21 Fri, Jan 21
G.F. Red River @ Fargo North
Sartell @ Alexandria
Thief River Falls @ Little Falls
W.F. Sheyenne @ G.F. Central
Bismarck @ Jamestown
Devils Lake @ Minot
Grand Forks @ Williston
North Shore at Princeton
Visitation @ Prairie Centre
Boys High School Girls High School
Sat, Jan 22 Sat, Jan 22
Crookston @ Little Falls
Eveleth-Gilbert @ Princeton
Fargo North @ Fargo Davies
Mandan @ Bismarck Legacy
New Prague @ Bloomington Kennedy
Williston @ Jamestown
Devils Lake @ Williston
Grand Forks @ Minot
River Lakes @ Detroit Lakes
Sun, Jan 23 Sun, Jan 23
Mon, Jan 24 Mon, Jan 24
Boys High School Girls High School
Tue, Jan 25 Tue, Jan 25
Alexandria @ Willmar
Benilde-SM @ Bloomington Jefferson
Bismarck Legacy @ Bismarck High
Cambridge-I @ Princeton
Dickinson @ Bismarck Century
Fairmont @ New Ulm
Fargo North @ Devils Lake
Fergus Falls @ Sauk Rapids
G.F. Central @ G.F. Red River
Grand Rapids @ Brainerd
Hazen-B @ Williston
Park Rapids @ Prairie Centre
River Lakes @ SC Tech-Apollo
St. Francis @ Monticello
Alexandria @ Willmar
Grand Forks @ Fargo North-South
Hutchinson @ Litchfield-DC
Sartell-SR @ Fergus Falls
St. Cloud Crush @ River Lakes
Wed, Jan 26 Wed, Jan 26
Thu, Jan 27 Thu, Jan 27
Alexandria @ Sauk Rapids
Apple Valley @ Bloomington Jefferson
Breckenridge-W @ Prairie Centre
G.F. Central @ Devils Lake
Luverne @ New Ulm
Minot @ Mandan
Park Rapids @ Northern Lakes
Sartell @ River Lakes
SC Cathedral @ Monticello
Fergus Falls @ Crookston
Hopkins @ Princeton
Minnesota River @ Hutchinson
Boys High School Girls High School
Fri, Jan 28 Fri, Jan 28
Bottineau-R @ Bismarck High
G.F. Red River @ West Fargo
Prairie Centre @ Willmar
Williston @ Bismarck Century
Dickinson @ Grand Forks
Fargo Davies @ Williston
Jamestown @ Minot
Mandan @ Devils Lake
Mound-Westonka @ Litchfield-DC
West Fargo @ Bismarck
Sat, Jan 29 Sat, Jan 29
Blaine @ Brainerd
Bottineau-R @ Bismarck Century
Fergus Falls @ Wadena-DC
Mound-Westonka @ Little Falls
Northern Lakes @ Princeton
Park Rapids @ Crookston
Roseau @ SC Tech-Apollo
Rochester Lourdes @ SC Cathedral
St. Louis Park @ Bloomington Kennedy
Williston @ May-Port CG
Dickinson @ Devils Lake
Fargo North-South @ Bismarck
Holy Angels @ Bloomington Jefferson
Jamestown @ Williston
Mandan @ Grand Forks
Prairie Centre @ Detroit Lakes
Sun, Jan 30 Sun, Jan 30
Mon, Jan 31 Mon, Jan 31
Little Falls @ Alexandria
Alexandria @ Brainerd-LF
Sartell-SR @ St. Cloud Crush
Willmar @ Prairie Centre
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home