November   December   January   February   March   April 
Boys High School Girls High School
Wed, Feb 1 Wed, Feb 1
Simley @ Bloomington Jefferson
Thu, Feb 2 Thu, Feb 2
St. Cloud @ Sauk Rapids
Fergus Falls @ Willmar
Becker-BL @ Princeton
Pine City @ Monticello
Holy Angels @ Bloomington Kennedy
Jamestown @ Bismarck Century
Morris-Benson @ Prairie Centre
E. Grand Forks @ G.F. Central
Wadena-DC @ Northern Lakes
Minot @ Hazen-Beulah
Brainerd-LF @ Willmar
Buffalo @ Sartell-SR
St. Cloud @ Alexandria
River Lakes @ Fergus Falls
Minot @ Mandan
Breckenridge-W @ Prairie Centre
Bismarck Century @ Williston
Grand Forks @ Jamestown
Duluth Marshall @ Northern Lakes
Roseau @ Crookston
Fri, Feb 3 Fri, Feb 3
Rock Ridge @ Brainerd
Duluth Denfeld @ Sartell
Prairie Centre @ River Lakes
Bismarck Legacy @ Williston
Fargo South-S @ Fargo North
West Fargo @ Fargo Davies
Devils Lake @ W.F. Sheyenne
Mandan @ Bottineau-R
Northern Lakes @ Little Falls
Greenway @ Crookston
Duluth @ Princeton
Legacy-Bismarck @ Grand Forks
Northfield @ Hutchinson
 
Boys High School Girls High School
Sat, Feb 4 Sat, Feb 4
Brainerd @ Detroit Lakes
Duluth Denfeld @ Alexandria
Wadena-DC @ Fergus Falls
Rock Ridge @ Sartell
New Prague @ Bloomington Jefferson
Proctor @ Princeton
Minot @ Dickinson
Mandan @ Williston
Jamestown @ West Fargo  (Feb 5?)
Detroit Lakes @ Brainerd
Lake of the Woods @ Grafton-PR
May-Port @ Bottineau-R
Mandan @ Williston
Legacy-Bismarck @ Fargo North-South
Windom @ Prairie Centre
Sun, Feb 5 Sun, Feb 5
Mon, Feb 6 Mon, Feb 6
E. Grand Forks @ Devils Lake
Boys High School Girls High School
Tue, Feb 7 Tue, Feb 7
Willmar @ Brainerd
Sartell @ Sauk Rapids
Alexandria @ St. Cloud
Fergus Falls @ River Lakes
Chisago Lakes @ Cambridge-I
Buffalo @ Monticello
Northern Edge @ Princeton
Waconia @ Bloomington Kennedy
Bismarck High @ Bismarck Century
Mandan @ Jamestown
Williston @ Minot
West Fargo @ Devils Lake
Fargo North @ G.F. Central
G.F. Red River @ Fargo Davies
Grafton-PR @ W.F. Sheyenne
Dickinson @ Hazen-Beulah
Little Falls @ SC Cathedral
Hibbing-Chisholm @ Northern Lakes
Park Rapids @ Detroit Lakes
Legacy-Bismarck @ Bismarck Century
Jamestown @ Mandan
Devils Lake @ Grand Forks
Wed, Feb 8 Wed, Feb 8
Thu, Feb 9 Thu, Feb 9
Alexandria @ Fergus Falls
Sartell @ St. Cloud
Willmar @ River Lakes
Detroit Lakes @ Little Falls
Holy Angels @ Minneapolis
Bismarck Century @ Bottineau-R
Boys High School Girls High School
Fri, Feb 10 Fri, Feb 10
Princeton @ Monticello
Hazen @ Bismarck Legacy
Bagley-Fosston @ Prairie Centre
Greenway @ Northern Lakes
Lake of the Woods @ Crookston
Dickinson @ Jamestown
Grand Forks @ Bismarck Century
Fargo Davies @ Mandan
Minot @ Fargo North-South
Williston @ West Fargo
Sat, Feb 11 Sat, Feb 11
Northern Lakes @ Willmar
Buffalo @ Bloomington Jefferson
Bloomington Kennedy @ Minneapolis
Jamestown @ Bismarck High
Williston @ Dickinson
Sauk Rapids-R @ Little Falls
International Falls @ Crookston
Moorhead @ Sartell
St. Michael-Albertville @ St. Cloud to 2/11
Williston @ Fargo North-South
International Falls @ Prairie Centre
Minot @ West Fargo
Fargo Davies @ Dickinson
Williston @ Fargo North-South
Sun, Feb 12 Sun, Feb 12
Boys High School Girls High School
Mon, Feb 13 Mon, Feb 13
Tue, Feb 14 Tue, Feb 14
Alexandria @ Detroit Lakes
Buffalo @ Sartell
Duluth East @ St. Cloud
Mound-Westonka @ Sauk Rapids
Hopkins @ New Ulm
Monticello @ Northern Lakes
Orono @ Bloomington Kennedy
Redwood Valley @ Prairie Centre
North Dakota East Regional
Red Lake Falls @ Crookston
Detroit Lakes @ Alexandria
Bismarck Century @ Dickinson
Mandan @ Minot
Legacy-Bismarck @ Williston
Jamestown @ Devils Lake ??
West Fargo @ Grand Forks
Wed, Feb 15 Wed, Feb 15
Boys High School Girls High School
Thu, Feb 16 Thu, Feb 16
Alexandria @ Brainerd
St. Cloud @ Fergus Falls
Sauk Rapids @ River Lakes
Wadena-DC @ Cambridge-I
Detroit Lakes @ Northern Lakes
Monticello @ SC Cathedral
Hopkins @ Minneapolis
North Dakota West Regional
Fargo North-S @ Jamestown
Fri, Feb 17 Fri, Feb 17
North Dakota West Regional
North Dakota East Regional
Devils Lake @ Legacy-Bismarck
Fargo Davies @ Bismarck Century
Williston @ Mandan
Sat, Feb 18 Sat, Feb 18
Waconia @ Bloomington Jefferson
North Dakota West Regional
North Dakota East Regional
Fargo Davies @ Legacy-Bismarck
Williston @ Dickinson
Devils Lake @ Bismarck Century
Boys High School Girls High School
Sun, Feb 19 Sun, Feb 19
Mon, Feb 20 Mon, Feb 20
Tue, Feb 21 Tue, Feb 21
Jamestown @ Legacy-Bismarck
Fargo North-South @ Mandan
West Fargo @ Devils Lake
Grand Forks @ Fargo Davies
Boys High School Girls High School
Wed, Feb 22 Wed, Feb 22
Thu, Feb 23 Thu, Feb 23
North Dakota State Tournament
Bismarck Century @ Williston
Fri, Feb 24 Fri, Feb 24
North Dakota State Tournament
Minot @ Dickinson
Boys High School Girls High School
Sat, Feb 25 Sat, Feb 25
North Dakota State Tournament
Sun, Feb 26 Sun, Feb 26
Mon, Feb 27 Mon, Feb 27
Boys High School Girls High School
Tue, Feb 28 Tue, Feb 28
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
RinkWriter Home